Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash

RSS

Aktualności

2010-02-25

Marcin

Dosyć tej zimy!

A skoro ciepło i słońce to czas wyskoczyć spod pierzyny i zająć się tym co naprawdę w duszy gra. Miałem w tym miejscu wrzucić zdjęcia zrobione w klubie, ale mój przebrzydły telefon postanowił odmówić współpracy w komputerem i póki go nie przekonam zdjęć nie będzie. Będzie za to opis: biało, tu biało, tam dla odmiany biało. Kierskie zamarzło (z tego się tylko młodziki cieszą, bo w ramach treningów maja jazdę na łyżwach) i nie sposób odróżnić gdzie slip a gdzie basen portowy.

Nasza łódeczka grzecznie stoi na placyku szczelnie opakowana przed mrozem i czeka na pierwszą okazję kiedy da się ją rozpakować i umyć. Trzeba będzie też zrobić kilka rzeczy, na szczęście raczej drobnych usprawnień i nowych patentów, ale zawsze ważnych, i na wode jak tylko puści lód i temperatura powietrza nie będzie straszyła odmrożeniem ;)

Póki co poznaliśmy propozycję kalendarza regat Pucharu Delphia 24 i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim na stronie Imprezy oraz zaplanowania czasu tak, byście mogli przyjechać i kibicować naszym zmaganiom.


Data publikacji w serwisie: 2010-02-25
Strony: 1